Wapno granulowane Świętochłowice 01.sierpien.2022
projektowanie stron internetowych Świętochłowice Link do Twojej strony Tutaj ? - Napisz Belki rustykalne Świętochłowice Dodaj baner na strony

Kierownik Zmiany Restauracji

Świętochłowice Gastronomia

 Carpenter Consulting / IMSA Poland jest zaufanym doradcą, uznanych międzynarodowych i polskich firm, w zakresie rekrutacji i budowy kompetencji kadry zarządzającej i kierowniczej. Jako partner międzynarodowej organizacji IMSA International Executive Search, rekrutujemy kadrę zarządzającą w 24 krajach świata.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej sieci restauracji, poszukujemy osoby do restauracji na Śląsku na stanowisko:

KIEROWNIK ZMIANY RESTAURACJI

Miejsce pracy:  Świętochłowice

Zakres obowiązków:

  • planowanie i prowadzenie zmiany restauracji zgodnie ze standardami marki i procedurami,

  • zarządzanie zespołem, motywowanie, wspieranie  i udział w procesie rozwoju talentów,

  • wspieranie nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji w zespole,

  • szkolenie podległych pracowników,

  • dbanie o wyjątkową jakość obsługi Klienta restauracji,

  • zarządzanie procesami operacyjnymi zmiany,

  • dbanie o czystość i właściwe utrzymanie urządzeń oraz bhp,

  • kontrolowanie właściwego poziomu zapasów i dostępności produktów,

  • praca na stanowiskach w godzinach szczytu,

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

  • mile widziane doświadczenie na różnych szczeblach w gastronomii,

  • gotowość do odbycia pełnopłatnego szkolenia we Wrocławiu lub Gdańsku,

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania dobrych relacji,

  • ukierunkowanie na doskonałą obsługę Klienta,

  • zaangażowanie, entuzjazm i zapał do pracy,

  • uśmiech noszony na co dzień,

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • znajomość pakietu MS Office,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • klarowną i realną ścieżkę awansu zawodowego i rozwoju,

  • bogaty pakiet szkoleń, pełną opiekę i wsparcie podczas szkolenia,

  • pracę w młodym zespole i doskonałej atmosferze,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej,

  • kartę Multisport,

  • po okresie próbnym – dodatkowe benefity.

Uwaga !

Aby zaaplikować na powyższe stanowisko prosimy o złożenie CV pod wskazanym adresem:

W związku z wchodzącym w życie unijnym rozporządzeniem traktującym o ochronie danych osobowych (RODO), Carpenter Consulting podjął działania mające na celu dostosowanie wewnętrznych procesów do wymogów nowego prawa. Pod wskazanym adresem przygotowaliśmy dla Państwa zestaw informacji, który w przejrzysty sposób pozwoli zapoznać się z zasadami ochrony danych osobowych w Carpenter Consulting.